Ne aramıştınız?

Amacımız; 'Farkı Farkedebilenlerin Tercihi ' olmaktır.

Yazılana, söylenene değil yapılana bakınız 1973 'ten beri işimizi iyi ve doğru yapıyoruz.

'Sıradan' yada 'sıradışı' olmak bir tercih konusudur..

Biz diyoruz ki ; sıradan hizmet veren çok ama sıradışı olmak için birçok özelliğin birarada olması yanında tecrübe ve özveri bunlardan en önemlileridir.

Kısaca felsefemiz; memnun edebileceğimiz kadar müşteri ...

Günümüzde daha çok kazanma, daha çok müşteri edinme ve daha çok parça adetine ulaşma gibi nedenlerle kaliteli hizmet standartlarında ciddi sorunlar yaşanmaktadır. Bizim için asıl amaç yukarıdaki saydıklarımız değil, öncelikle bireysel müşteri memnuniyetinin yanısıra, her ürüne göre özel temizleme ve ütüleme tekniklerinin kusursuz uygulanmasıdır.

Bizim övünç kaynağımız;

şube çokluğumuz yada çok parça adetine ulaşmamız değil, müşterilerimizin memnuniyeti ve memnun olan müşterilerimizin bizi dostlarına tavsiye etmesidir.

Kullanılan Teknoloji


Emin Kuru Temizleme; teknoloji kullanımı bakımından en az rakipleri kadar bu konuda hassas ve ileridedir.

Bugün bazı firmaların kansorejen madde içermediği gerekçesiyle öne çıkardıkları hydrokarbonun gerek temizleme gücü gerekse teknik ve ekonomik açıdan perkloretilenin yerini tutamayacağı anlaşılmıştır. Ancak bazı ürünlerde kuru temizleme sırasında doğabilecek riskleri azaltmakta olduğu doğrudur. Yeni teknoloji makinalarda kullanıldığı ve doğru programlar uygulandığı takdirde perkloretilenin de kansorejen etkisi kesinlikle bulunmamaktadır.

Emin Kuru Temizleme, en son teknoloji Alman Böwe ve İtalyan Fibrimatik marka kuru temizleleme makinalarını kullanmaktadır.

Bunun dışında; ütüleme ve leke çıkarma tekniklerinde, kullanılan makina ve kimyasalın yanı sıra; daha çok bilgi, yetenek ve tecrübe ön plana çıkmaktadır. Bunun ölçüsü ise ancak ulaşılan müşteri memnuniyeti ile belirlenebilmektedir.

 

 

whatsapp